У 2020 році вінницьке державне підприємство «45-й експериментальний механічний завод», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», виробило продукції та надало послуг на понад 220 млн 100 тис. гривень.

Як повідомив медіацентр «Укроборонпрому», йдеться про виконання державного оборонного замовлення, ремонт і модернізацію техніки для Міністерства оборони, замовлення для Національної гвардії та цивільного сектору.

Зазначається, що найбільший обсяг робіт виконано у сфері капремонту і модернізації техніки та обладнання для Міністерства оборони України. Так, відремонтовано понад 60 вантажівок, модернізовано понад 20 автоцистерн, близько 30 танкоремонтних майстерень тощо. Крім цього, у рамках держоборонзамовлення підприємство виготовляло автоцистерни для Збройних Сил України.

Для НГУ завод поставив декілька авто паливозаправників і розробив найбільшу в Україні автоцистерну на суцільному шасі, яка здатна транспортувати та зберігати 27 тонн пального.

Нагадаємо, що «45-й експериментальний механічний завод» є провідним підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.

«45-й експериментальний механічний завод» за рік передав ЗСУ понад 100 вантажівок і спецтехніки

Попередня публікаціяНа Вінниччині пройшов конкурс серед жінок військових медиків – «Берегині-2020»
Наступна публікаціяШвейцарія може передати Вінниці 70 нових трамваїв серії «Tram2000»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я