У Вінницькому обласному центрі служби крові критична нестача крові наступних груп І(+), ІІ (+), ІІІ(+), ІV (+) та III (-), ІV(-).

Бонусом від здачі донорської крові стане безкоштовний тест на COVID-19.

“До уваги жителів Вінницького регіону – кандидатів у донори крові та постійних наших донорів. Вінницький обласний центр служби крові впровадив процедуру забору донорської крові на наявність антитіл до SARS CoV – 2 (COVID -19). Дослідження усім донорам буде проводитись на безкоштовній основі з послідуючим повідомленням про результати досліджень. Запрошуємо усіх охочих відвідати Центр служби крові та здати кров, компоненти якої дуже необхідні для лікування пацієнтів з COVID -19”, – закликають у Вінницькому обласному центрі служби крові. 

Щоб стати донором потрібно звернутися за адресою: м. Вінниця, вулиця Пирогова 48. Телефон реєстратури – 0674920034. З 8-00 до 15-00.

На изображении может находиться: текст «до уваги громадян M. вінницi̇ та вінницькой области! вінницький обласний центр служби крові 3 23.12.2020 року розпочинае тестування донорськой крові на наявнсть антитил до SARS-CoV-2. тестування проводиться безкоштовно. y paзi потреби донору буде видаватись вдповдна довдка. запрошуемо ycix охочих завтати до центру крові та здати кров. Mu чекаемо на вас 3 8-00 ԁо 15-00 будни дні 6y7. пирогова 48 <<винницький обласний центр служби Κροσύ>>»

Нет описания фото.

Попередня публікаціяНа Вінниччині створили дорожню карту профорієнтації для дітей та молоді з порушенням розвитку
Наступна публікаціяУ Вінниці відкрили виставку «Прилетіла ластівонька»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я