У Вінниці незабаром може з’явитися чергова партія швейцарських трамваїв. На завершальній стадії тривають перемовини між Вінницею та Цюрихом щодо підписання меморандуму про передачу 70 вживаних трамваїв моделі «Tram2000». Наразі точна дата підписання невідома, але за словами видання «На Парижі» це має бути зовсім скоро.

Ми вже раніше писали, що ці трамваї будуть моделі Tram 2000 через те, що їхня нумерація у Цюриху починалась з цифри 2000. Вони були збудовані у 1976 році. Тобто на 10 років молодші за вагони «Міраж», а особливо Карпфени – на 16, які працюють у Вінниці. Довжина вагону без середньої вставки 21,4 метра, ширина 2,2 метра. Місткість 50 сидячих місць та 54 стоячих.

Довжина з середньою вставкою вже становить 28 метрів, ширина незмінна 2,2 метра. Місткість 68 сидячих місць та 75 стоячих.

На цих вагонах вже простіше керування, адже немає важеля ручного гальма в кабіні водія, яке дуже не зручне у попередніх серіях вагонів. Для водія вже краща видимість через збільшене скло. А контролер (кермо управління) має більше позицій ходу і гальмування, що значно впливає на плавність керування та економію електроенергії.

Маршрутний вказівник великих розмірів, так що не будуть виникати проблеми для людей з вадами зору. Для того, щоб зазирнути як просто керувати вагоном, можна переглянути відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ZJzMfIji_V4

Щодо салону там все дуже там все зроблено дуже якісно і має приємний зовнішній вигляд. Сидячих місць досить багато вони обшиті м’якою оббивкою, що буде мати велику зручність для пасажирів.

Дверний простір збільшений та вагон досить низької висоти аніж «міражі» і будуть дуже підходити під наші умови.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я