У вінницьких багатоповерхівках продовжують обладнувати системи, які дозволяють в автоматичному режимі контролювати та фіксувати параметри послуг, які отримують мешканці. А саме: якщо відбувається збій, сигнали відразу надходять до управляючих компаній, на Цілодобову варту та до департаменту житлового господарства. За два роки такі системи встановили у 15 багатоквартирних будинках.
Минулого року спеціальні датчики встановили у кількох будинках. Певний час вони працювали у тестовому режимі. Цього року продовжили їх встановлення і в інших багатоповерхівках.
Як це працює. У випадку аварійних ситуацій людям, які мають доступ до системи, приходять сповіщення на телефон чи комп’ютер. Вони бачать, який тиск в трубопроводах, яка температура теплоносія чи нагрітої води, чи є електроенергія взагалі, чи немає витоків у будь-яких приміщеннях.
«Датчики встановлюють у підвалах будинків. Систему підключено до хмарного сервера, який дозволяє зберігати дані протягом трьох місяців та відображати систему контролю у вигляді графіків. Дані оновлюються щохвилини. Про проблему надходять повідомлення до Цілодобової варти, яка має доступ до цієї системи, та до управляючої компанії. Повідомлення надходять і на телефон голови ОСББ або ж диспетчеру управлінської компанії. Це все робиться для того, аби швидко відреагувати та локалізувати ту чи іншу проблему і відправити на місце аварійну бригаду. Систему контролю параметрів облаштовуємо на умовах співфінансування, де 70% – кошти міського бюджету і 30% – кошти мешканців. Минулого року ми встановили датчики у дев’яти будинках, цього року такими пристроями обладнали шість багатоповерхівок», – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.
На изображении может находиться: в помещении
Попередня публікаціяУ Вінниці 92 нових хворих на COVID-19
Наступна публікаціяПоліція розслідує ДТП у Вінницькому районі, а вінничани збирають кошти на порятунок життя водія Daewoo Nexia

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я