В 2020-му мобільні реєстратори вдвічі більше разів виїжджали до вінничан, ніж минулого року.
Вінничани, які не мають можливості самостійно пересуватись містом, в цьому році скористалися послугами мобільних місць. Таку послугу замовляли в Прозорих офісах та надали її 782 мешканцям. Це вдвічі більше ніж минулого року. Таким чином люди змогли оформити необхідні документи не виходячи з дому. Здебільшого такою можливістю користуються вінничани з інвалідністю.
Вінниця стала одним із перших міст в Україні, де запровадили роботу мобільних робочих місць у Прозорих офісах. Вони розпочали працювати у 2018 році, і на той час їх було два. Наразі у міській територіальній громаді працює чотири мобільні робочі місця.
«Завдяки такій формі надання соціальних послуг мобільним працівниками, особи з інвалідністю, люди похилого віку, а в умовах пандемії і працездатні особи з неповнолітніми дітьми мали змогу надати заяву про надання допомог, пільг, субсидій не виходячи з власного помешкання. Всього з початку року з допомогою мобільних робочих місць прийнято 782 заяви. Найбільшою популярністю користувалися оформлення заяв на призначення муніципальної доплати. Із загальної кількості їх оформили 466 людини», – розповіла директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова.
Відзначимо, що у 2019 році мобільними робочими місцями всього було прийнято 300 заяв.
Зображення може містити: одна або кілька осіб
Попередня публікаціяУ Вінниці розпочали роботу ялинкові базари. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині 116 випадків захворювання на коронавірус за добу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я