Інтерактивний тир облаштували у 33-ій школі – ідея учнів перемогла у конкурсі шкільних інціатив. На реалізацію проекту з бюджету громади спрямували 200 тис. грн.
Інтерактивний лазерний тир. Про такі уроки можна тільки мріяти, кажуть викладачі предмету «Захист України». Це практично і безпечно, та й учні у захваті. І все це уже є у 33-ій школі.
Ідея належить самим учням, а втілити її у реальність допоміг «Бюджет шкільних проектів». Це інструмент, завдяки якому ми підтримуємо з бюджету громади учнівські ініціативи. Але за умови перемоги на конкурсі, причому захист проектів відбувається за участі не тільки фахівців профільних департаментів, а й самих школярів. І конкуренція серед шкіл, до речі, щороку досить серйозна.
Поки що це єдиний лазерний тир у міських закладах освіти. Нагадаю, що цього року на території школи збудували сучасний спортивний стадіон. Також облаштували смугу перешкод. Це і наштовхнуло старшокласників додатково створити і кімнату для навчання стрільбі. Таке комплексне рішення сприятиме якісній військово-патріотичній підготовці у рамках шкільного курсу, вважають педагоги.
Додам, що у 2020-ому переможцями шкільних ініціатив стали 8 закладів. А загальний фонд конкурсу склав 2 млн грн, повідомляють у Вінницькій міській раді.
Немає опису світлини.
Зображення може містити: одна або кілька осіб та люди стоять
Немає опису світлини.
Попередня публікаціяНа Вінниччині поблизу Вороновиці сталась смертельна аварія за участі вантажівки та евакуатора. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині загинув велосипедист що переїжджав проїзну частину дороги по пішохідному переходу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я