«Здай кров – врятуй життя!», саме під таким гаслом 10 грудня, рятувальники Літинського районного сектору на чолі із керівником підрозділу поповнили банк крові Вінницького центру переливання крові.
Надзвичайники здавали кров на користь хворих, лікування яких потребує систематичної донорської допомоги у лікувальному закладі Літинської центральної районної лікарні.
Добровільно, стати донорами наразі відгукнулося десятеро бійців Служби порятунку. В обласному центрі переливання кожен з них здав по 450 мл «рятівної» крові.
За словами керівника районного сектору Григорія Горбачука, рятувальники району ніколи не стоять осторонь людської біди, тричі на рік долучаються до подібних акцій зі здачі крові та її компонентів для тих, хто цього потребує.
“До уваги жителів Вінницького регіону – кандидатів у донори крові та постійних наших донорів. Вінницький обласний центр служби крові впровадив процедуру забору донорської крові на наявність антитіл до SARS CoV – 2 (COVID -19). Дослідження усім донорам буде проводитись на безкоштовній основі з послідуючим повідомленням про результати досліджень. Запрошуємо усіх охочих відвідати Центр служби крові та здати кров, компоненти якої дуже необхідні для лікування пацієнтів з COVID -19”, – закликають у Вінницькому обласному центрі служби крові.
Щоб стати донором потрібно звернутися за адресою: м. Вінниця, вулиця Пирогова 48. Телефон реєстратури – 0674920034. З 8-00 до 15-00.
Зображення може містити: одна або кілька осіб та люди сидять
Зображення може містити: 1 особа, сидить та у приміщенні
Зображення може містити: одна або кілька осіб та люди сидять
Зображення може містити: 3 людини, люди сидять та у приміщенні
Попередня публікаціяУ Вінниці затримали порушника ПДР з ознаками наркотичного сп’яніння
Наступна публікаціяПершим питанням депутати Вінницької облради схвалили складання повноважень Валерія Коровія

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я