Збір підписів під петицією вінничанина Олега Безсмертного, “Вінницький Новорічно-Різдвяний Ярмарок на площі Європейські 2020-2021 р. Новий безпечний формат”, стартувала сьогодні, 9 грудня. Вже до обіду вона набрала 77 підписів із 350 необхідних для розгляду.

Текст петиції

Традиційно, в зимовий період площа Європейська перевтілюється в маленький острівець Європи – стає улюбленим місцем сімейного відпочинку для Вінничан та гостей нашого міста – Новорічно-Різдвяним Ярмарком, де кожен, від малечі до людей похилого віку заряджається позитивною енергією, а новорічна атмосфера формує святковий настрій.
Але, 2020 рік продиктував нові положення, тому, з метою запобігання поширенню вірусних захворювань, пропонуємо використати новий формат НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК 2020-2021 в форматі сувенірно-ресторанне містечко, (продукція на виніс, дотримуючись карантинних норм та обмежень) без проведення масових заходів та концертних програм, так як всі заходи були перенесені в онлайн режим. Використовуючи досвід подібного формату свята іншими містами України та Європи, створюємо альтернативу задля збереження різдвяних традицій, робочих місць та підтримки малих підприємців.
З метою максимального дотримання сан.-епідем. норм, учасники будуть ознайомлені та зобов’язані дотримуватись всіх норм, для запобігання поширення вірусних інфекцій. Заплановано створення максимально безпечних умов для відвідувачів у форматі “ТО GO” (продукція з собою) без посадочних місць з дотриманням дистанції та маскового режиму.
Тому, просимо Вас, погодити даний проєкт, та надати дозвіл розміщення НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК 2020-2021 в форматі сувенірно-ресторанне містечко на площі Європейській в період з 18 грудня 2020 р. по 17 січня 2021р.

Адже, час не зупинився, як заявив Президент України Володимир Зеленський, та запевнив що Локдауну не буде, більшість міст України вже оголосили про проведення Різдвяних ярмарок, в деяких містах таких як Хмельницький Ярмарок розпочав свою роботу з 4 грудня.
ЦЕНТР МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ «ТОП ФЕСТ УКРАЇНА» в лиці Безсмертного Олега, разом з малими підприємцями, учасниками ярмарку, готові покласти на себе організаційні витрати, це дозволить: зберегти різдвяні традиції, створити різдвяний настрій, зберегти та наповнити бюджет міста завдяки податкам та напливу туристів, сприяти розвитку малого підприємництва, зберегти понад 150 робочих місць.
Тому, просимо Вас, підтримати Вінницький Новорічно -Різдвяний Ярмарок на площі Європейські 2020-2021 в новому форматі, продуктом на виніс та без масових заходів.

Приєднатись до підписання петиції можна тут.
Попередня публікаціяНа Вінниччини 165 випадків захворювання на коронавірус, у Вінниці 86
Наступна публікаціяПортрет одного з засновників Українського війська подарували вінницькі історики 59 мотопіхотній бригаді

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я