Департамент соціальної політики міської ради через інтернет консультує вінничан та надає п’ять послуг.
Структурні підрозділи міської ради дедалі частіше впроваджують у свою роботу онлайн-сервіси для підвищення якості надання послуг вінничанам. Серед них і департамент соціальної політики міської ради, який в онлайн перевів надання вже п’яти послуг. Також працівники цього департаменту активізували онлайн-консультування з різних питань, що пов’язанні з наданням субсидій та адресних допомог.
Довідки онлайн
Наразі вінничани можуть отримати онлайн такі послуги, які впровадив департамент соціальної політики:
– довідку про розмір виплати адресної державної соціальної допомоги,
– довідку про перебування (не перебування) на обліку як одержувач адресних державних допомог,
– довідку про перебування(не перебування) на обліку як одержувач субсидії,
– довідку про перебування(не перебування) на обліку в ЄДАРП,
– взяття на облік на надання соціальних послуг Територіальним центром.
Також протягом цього року працівники департаменту соціальної політики міської ради консультували вінничан онлайн з питань надання субсидії та інших адресних допомог. З травня по вересень вони надали майже сотню консультацій. Онлайн-чат із соціальних питань знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/OhW0paQ
Також, для підвищення якості обслуговування вінничан, з першого червня цього року вінничани можуть отримати всі необхідні соціальні послуги в оновленому Прозорому офісі на Замості.
«Понад 82 тисяч наших громадян, які проживають на території Замостя та Старого міста можуть отримати 82 якісні послуги соціального спрямування в одному приміщенні. Надають ці послуги 69 працівників управління соціального захисту населення. Зазначу, що із загальної кількості соціальних послуг – п’ять можна отримати й через електронні сервіси», – каже директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.
Попередня публікаціяНа Вінниччині 110 нових хворих на коронавірус, шестеро з них повторно
Наступна публікаціяВінницьких дітей з багатодітних родин запрошують на безкоштовну виставу «Шуронька-Снігуронька»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я