У Вінниці представили проект 12 кілометрів набережної Південного Бугу

З другого по четверте грудня в HUB «Місто Змістів» діятиме виставка, присвячена проекту «Алея 12,7 км». Вона має на меті створити дискусію навколо теми розвитку прибережних територій у Вінниці, повідомляють у Вінницькій міській раді.
Виставка складається з 12 стендів: перші – розповідають про саму виставку та передісторію проекту «Алея 12,7 км», а наступні стенди пропонують бачення з реалізації проекту в період 2021 – 2030 років. Виставка відображає минуле, теперішнє та майбутнє простору «Алеї 12,7 км», що дозволить відвідувачам уявити всю масштабність даного проекту. Головними цілями виставки є промоція та залучення до проекту.
Річка Південний Буг є невід’ємною частиною ландшафтного простору Вінниці. Приблизна довжина берегової зони Південного Бугу по лівому березі близько 12,7 км – від Меморіалу визволення (що на вул. Київській) до Сабарівської ГЕС.
Усі бажаючі можуть відвідати виставку до четвертого грудня, вона діятиме з 10:00 до 18:00 години.
Довідка:
Алея довжиною 12,7 км – це лінійний маршрут від водоканалу до Сабарова, який можна пройти за три години (наприклад, відстань між вокзалами залізничним та західним в м. Вінниця – 8 км). Це створює лінійний об’єкт, який потребує фізичної та морфологічної цілісності, комплексного підходу до облаштування простору навколо річки та великої уваги до традицій місця. Проект «Алея 12,7 км» визначений як стратегічний в Концепції інтегрованого розвитку міста, Вінниця 2030.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я