У Вінниці на “Щедрий вівторок” роздають допомогу кризовим сім’ям та безпритульним

Департамент соціальної політики та Територіальний центр соціального обслуговування Вінниці долучилися до всесвітнього благодійного руху “Щедрий вівторок”. Вони зібрали продукти харчування, теплий одяг, дезінфікуючі засоби та інші необідні речі та передали їх громадській організації «Полум’я надії».
«Колектив департаменту соціальної політики міської ради ініціював проведення естафети добра, яка має на меті збір продуктів харчування, теплого одягу, а також засобів індивідуального захисту та дезінфекторів, які є дуже необхідними в рамках заходів із протидії пандемії Covid-2019. Усі зібрані речі ми передали громадській організації «Полум’я надії», яка спрямовані їх тим категоріям населення, які найбільше їх потребують, а саме: сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в міському центрі соціальних служб, кризовим сім’ям, а також безпритульним особам», – зазначила директорка департаменту соціальної політики міськради Валентина Войткова.
Усі, хто бажає долучитися до естафети добра та допомогти малозахищеним верствам населення, можуть звертатися до волонтерів громадської організації «Полум’я надії» за контактним тел.: 073 421 92 09.
Довідка:
У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху “ЩедрийВівторок”. Цьогоріч, його відзначають 1 грудня. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я