У наступному році розпочнеться набір поліцейських офіцерів громади, розповіли у поліції Вінниччини. Сьогодні, 1 грудня, під час онлайн семінару з актуальних питань діяльності органів місцевого самоврядування заступник начальника управління превентивної діяльності Іван Заяц розповів про реалізацію безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади» в об’єднаних територіальних громадах.
Представникам обласної, районних рад, органів місцевого самоврядування, головам ОТГ, які взяли участь у семінарі заступник начальника управління превентивної діяльності Іван Заяц довів переваги поліцейського сервісного проєкту «Поліцейський  офіцер громади».
Мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду офіцером поліції, орієнтованим на розв’язання безпекових проблем своєї територіальної громади. Він доступний для населення, тому що постійно знаходиться поруч з людьми на території обслуговування.
Як зазначив Іван Заяц, офіцер громади житиме та працюватиме на території ОТГ, а про результати своєї роботи звітуватиме перед громадою.
Пріоритетним напрямом роботи поліцейського громади є попередження правопорушень, зокрема, домашнього насильства, майнових злочинів. Також вони матимуть повноваження у розслідуванні кримінальних проступків, контролюватимуть напрямок дозвільної системи, проводитимуть превентивну роботи з дітьми.
За словами Івана Зайця з січня 2021 року розпочнеться конкурс на посади офіцерів поліції, які працюватимуть у територіальних громадах. До відбору кандидатів будуть залучені канадські партнери, які мають досвід у цій роботі. Крім цього, майбутні офіцери громади для визначення їхніх морально-ділових якостей пройдуть поліграф, потім – відповідне навчання та з травня-червня 2021 року виконуватимуть свої обов’язки в громадах.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я