У Вінниці на COVID-19 хворіє майже 2300 вінничан. З початку листопада у місті зафіксовано стабілізацію динаміки поширення коронавірусу – кожні два тижні кількість захворілих коливалась в межах від 1272 до 1350 чоловік. До цього, починаючи з кінця серпня, щотижня відбувалось постійне зростання чисельності інфікованих вінничан. Про це розповів директор департаменту охорони міської ради Олександр Шиш.
«У Вінниці ми спостерігаємо одну з найнижчих летальностей у хворих на ковід – 1,4 % (по Україні – 1,7 %). Також маємо найбільший показник серед людей, які одужали, – майже 70 %, по Україні – 47 %. Завантаженість чотирьох основних закладів хворими підозрами та з підтвердженим ковідом знаходиться на рівні 88 %: 54 % – пацієнти з підозрами і 34 % – хворі з ковідом. По кількості тестувань у нас показник високий – 1038 досліджень на сто тисяч населення», – розповів директор департаменту охорони міської ради Олександр Шиш.
Також Олександр Шиш розповів, що був на минулому тижні у Вінниці й антирекод по кількості виявлених хворих – 143 випадки за добу 26 листопада. Під кінець минулого тижня кількість хворих на COVID-19, які виявляються, дещо зменшилася, а кількість досліджень зросла.
У Вінниці з початку епідемії зафіксовано лабораторно підтверджено 7824 випадки захворюваності на ковід. Одужало 5424 особи (69,3 %). Продовжують хворіти 2290 пацієнтів. З них 5 % з підтвердженим ковідом (119 осіб) лікуються у стаціонарі. 95 % – лікуються амбулаторно (2171 особа). На жаль, з початку епідемії від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло 110 вінничан, повідомляє Вінницька міська рада.
Попередня публікаціяУ Вінниці в центрі крові критична кількість крові усіх груп
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукують Гніванського шахрая

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я