У місті продовжують утеплювати заклади освіти, адже термомодернізація дитячих садочків та шкіл є одним з пріоритетів міської влади.
Наразі тривають роботи у чотирьох школах та п’яти дитячих садочках https://cutt.ly/zhadJbL Серед цих закладів і школа- гімназія №2, що на вулиці Соборній. Пам’ятку архітектури ремонтують зі збереженням автентичного вигляду.
Роботи з реконструкції цього закладу розпочались у 2019 році. Тут замінили дощате перекриття горища, утеплили дах та покрили його металочерепицею. У цьому році утеплили будівлю спортзалу. Також замінили старі вікна на енергоефективні.
Наразі штукатурять фасад будівлі. Також реставрують двері, які збережуть свій первісний вигляд.
Школа була збудована у 1900-1901 роках за проектом архітектора Артинова, як Міністерська жіноча гімназія. У 30-их роках минулого століття добудували третій поверх. Тож, під час робіт дотримуються збереження історичного вигляду та автентичності колишньої жіночої гімназії.
Нагадаємо, що утеплювати дитячі освітні заклади у Вінниці почали з 2015 року. З кожним роком оновлених садочків та шкіл у Вінниці більшає. Така робота дуже важлива, адже переважно будівлі зводились ще за радянських часів, і у той час про енергоефективність не йшлось. Тому приміщення мають значні тепловтрати.
Роботи з термомодернізації, які проводяться зараз, виконуються комплексно. В закладах утеплюють покрівлю, стіни, цоколь. Замінюють старі вікна та двері. Таким чином вінницькі школи і садочки стають сучасними та енергоефективними. Такі проекти дозволяють забезпечити оптимальний температурний режим, який комфортний для дітей та важливий для збереження їхнього здоров’я.
Зображення може містити: небо, будинок, дерево та надворі
Попередня публікаціяНа Вінниччині у Тростянці ліквідували пожежу у багатоквартирному будинку
Наступна публікаціяПоліцейського “грабіжника” та трьох його спільників судитимуть на Вінниччині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я