На Вінниччині знову активізувалися шахраї, попереджають податківці.Останнім часом податківці Вінниччини отримують повідомлення, про непоодинокі випадки вчинення шахрайських дій. Люди що представляються працівниками органів структурних підрозділів, в тому числі керівниками структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, пропонують за винагороду уникнути перевірок або ж під іншими будь-якими приводами уникнути перевірок, які нібито проводяться працівниками ГУ ДПС у Вінницькій області.

Якщо хочете, щоб вас не перевіряли – надайте матеріальну допомогу. Так, телефонні шахраї від імені працівників та/або керівників територіальних органів ДПС звертаються до керівників підприємств. При чому, суми так званої “матеріальної допомоги” чи малі, іноді сягають понад 2 000$.

Зазвичай “телефонні ділки” розповідають, що на підприємство або ж підприємця очікує позапланова перевірка та вже виявлені якійсь ризики на рівні бази даних ДПС, чи взагалі необхідна термінова фінансова допомога. І якщо він хоче уникнути перевірки, потрібно перевести грошові кошти на картковий рахунок або на рахунок поповнення мобільного номера телефону.

“Шановні платники, будьте пильними та обачними! Якщо ви стали свідками таких шахрайських чи провокацій дій, не стійте осторонь і зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50”, – повідомляють у ГУ ДПС у Вінницькій області.

Підприємців попереджають: в Запорізькій області активізувались аферисти- податківці | Перший Запорiзький

Попередня публікаціяУ Вінниці оновили перехрестя вулиць Довженка та Острозького. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині 386 нових хворих на коронавірус

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я