У Вінницькому обласному центрі служби крові критична нестача крові І (+), ІІ (+), ІІІ (+), І (-), ІІ (-) та IІІ (-), IV (-). Також не достатня кількість крові IV(+). Бонусом від здачі донорської крові стане безкоштовний тест на COVID-19.
“До уваги жителів Вінницького регіону – кандидатів у донори крові та постійних наших донорів. Вінницький обласний центр служби крові впровадив процедуру забору донорської крові на наявність антитіл до SARS CoV – 2 (COVID -19). Дослідження усім донорам буде проводитись на безкоштовній основі з послідуючим повідомленням про результати досліджень. Запрошуємо усіх охочих відвідати Центр служби крові та здати кров, компоненти якої дуже необхідні для лікування пацієнтів з COVID -19”, – закликають у Вінницькому обласному центрі служби крові.
Щоб стати донором потрібно звернутися за адресою: м. Вінниця, вулиця Пирогова 48. Телефон реєстратури – 0674920034. З 8-00 до 15-00.
Попередня публікаціяУ Вінниці в межах акції проти насильства будівлі вінницької поліції та ОДА підсвітили в помаранчевий колір
Наступна публікаціяУ Вінниці запрошують долучитися до дискусії «Шлях до маєтків. Побачити історію»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я