У разі неправильно зафіксованих показів електролічильника відпала необхідність особисто відвідувати СО/дільницю, повідомляють у «Вінницяобленерго». Розроблено механізм подачі заявки на корегування показів через чат-боти ViberTelegram  та на сайті.

«Щоб створити таку заявку в чат-ботах, оберіть пункт «Заявка на корегування показів» в меню «Підтримка», далі слідуйте інструкціям. У разі виконання або відхилення заявки Вас буде сповіщено через чат-бот», – повідомляють на сайті підприємства.

Немає опису.

На сайті ця можливість стає доступною одразу після ідентифікації за EIC-кодом або номером особового рахунку. Щоб створити заявку на корегування показів на сайті введіть фактичні покази лічильника та натисніть кнопку «ЗАЯВКА НА КОРЕГУВАННЯ», потім завантажте фото лічильника, введіть контактний номер телефону або адресу електронної пошти та натисніть «НАДІСЛАТИ ЗАЯВКУ». У разі виконання заявки або її відхилення Вас буде сповіщено через SMS-повідомлення на вказаний номер або електронний лист на вказану поштову скриньку.

Немає опису.

Попередня публікаціяУ Вінниці на Пирогова патрульні у водія виявили наркотики
Наступна публікаціяЗа вихідні дні поліцейські склали на порушників карантину 184 протоколи

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я