У Вінниці пройшов мітинг малих підприємців проти карантину вихідного дня та введення РРО

Сьогодні 23 листопада, під Вінницькою міською радою, вже з 9.00 ранку було велелюдно. Тут зібрались приватні підприємці що працюють на вінницьких ринках. У них кілька питань, це відміна або перенесення на інші дні карантину вихідного дня та введення касових апаратів, яке може унеможливити їх роботу. Люди розповідають, що через складну ситуацію в країні втрачають дохід і скоро вимушені будуть припинити підприємницьку діяльність.

“Ініціативна група зайшла зараз у міськраду, ми чекаємо на результат перемовин. Карантин вихідного дня вважаю недоречним, бо працюємо на свіжому повітрі і створюємо всі умови щоб запобігти захворюванню”, – розповідає, один з мітингарів, підприємець що продає будівельні матеріали на центральному ринку, Олег.

Міськрада підтримала підприємців

Після перемовин з ініціативною групою, до мітингарів вийшов міський очільник. За словами Сергія Моргунова, міська влада зробить що все що необхідно для підтримки підприємців.

“Ми будемо робити на рівні Уряду, Облдержадміністрації, Облради. Точно проти касових апаратів, бо на сьогоднішній день не на часі. І ви знаєте, і Володимир Борисович Гройсман виступає проти впровадження касових апаратів, для такої категорії підприємців”, – сказав на сходах міськради Сергій Моргунов. Підприємці відреагували на його заяву аплодисментами. 

За словами учасниці ініціативної групи, за підтримки міського голови, їх ініціативу, про перенесення карантину вихідного дня з суботи – неділі на понеділок – вівторок, імовірно розглянуть в Облраді в п’ятницю, 27 листопада.

 

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я