У Вінниці з’являться 40 нових тролейбусів та 10 електробусів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України на своїй сторінці у фейсбуці.

Спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та активною місцевою владою Міністерство інфраструктури продовжує підготовку другої фази проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», що передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Попередньо визначено 18 міст-учасників проєкту. Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці.

«Завдяки нашому першому спільному проєкту з ЄІБ «Міський громадський транспорт України І» у різних містах по всій країні зараз оновлюються тролейбусні, трамвайні та автобусні парки, замінюється застарілий громадський транспорт на новий – більш зручний, екологічний та сучасний. Ми, у свою чергу, ініціювали продовження цього важливого для наших міст проєкту. І я вдячний, що європейська сторона підтримала нас у цьому. Вже попередньо визначено 18 міст, які братимуть участь у другій фазі проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ». Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ», – зазначив очільник Міністерства.

Попередня публікаціяУ Вінниці патрульні затримали ймовірного зловмисника, який у Вінниці пограбував одеситку
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція затримала телефонного шахрая-гастролера, який ошукав пенсіонерок на понад 120 тисяч гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я