У Вінниці оновлюють ліфти в багатоповерхівках. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під час проведення робіт у ліфтах встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв’язатися з черговим диспетчером, навіть за відсутності електроенергії в будинку. Крім цього, пристрій здешевлює вартість обслуговування ліфта як для підприємства, так і для мешканців.

Капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету по програмі підтримки будинків ОСББ – як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу, що визначений співвласниками будинку.

«Оновлюються механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації – а це 25 років, – і потребують капітального, а не поточного, ремонту. Наразі в роботі у нас три об’єкти. А саме: у будинку по вул. Литвиненко-Вольгемут, 48 у другому під’їзді, у третьому під’їзді будинку по вул. Пирогова, 117а. Також розпочинаємо роботи і у четвертому під’їзді цього ж будинку. Варто відзначити, що у під’їздах по вул. Пирогова роботи проводяться на умовах співфінансування», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Попередня публікаціяНа Вінниччині рятувальники ліквідували пожежу господарчої будівлі
Наступна публікаціяВ Україні планують запровадити мережу 5G

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я