Перевибори в Уланівській ОТГ – це бажання агрохолдингу “накласти лапу” на саму родючу землю України, – Катеринчук

Ситуація з відміною результатів виборів до Уланівської ОТГ набула загальнонаціонального розголосу.

Сьогодні, на одному з телевізійних каналів, лідер “Європейської партії”, народний депутат декількох скликань від Вінниччини Микола Катеринчук заявив про неконтролювані суди та одіозні рішення пов’язані з місцевими виборами.

На місцевих виборах було багато суб’єктів: перш за все – виборець, далі кандидати, політичні партії, влада з владними повноваженнями і суди.

І от сьогодні ми стаємо свідками того, як суб’єкти виборчого процесу стають заручниками рішень судів, незалежно від результатів виборів.

Складається небезпечна практика, коли суди фактично можуть скасувати будь-які результати виборів, не маючи при цьому жодних підстав.

Саме так трапилось в Уланівській громаді, де Вінницький окружний адміністративний суд на абсолютно незаконних підставах визнав вибори такими, що не відбулись, і зобов’язав місцеву виборчу комісію призначити повторні вибори.

“Нереформована судова гілка влади не керується ні законом, ні принципом справедливості, ні верховенством права, ні Конституцією. Це дуже небезпечний прецедент, який закладає на майбутнє практику повного ігнорування результатів народного волевиявлення”, – заявив Катеринчук.

Також у своєму виступі екснардеп підкреслив, що ситуація в Уланові – це не про політику, а намагання одного з агрохолдингів “накласти лапу” на саму родючу в Україні землю.

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські забезпечили правопорядок під час другого туру місцевих виборів
Наступна публікаціяУ Вінниці поліцейські затримали серійного квартирного злодія