У Вінниці за минулі вихідні поліцейські склали 34 протоколи за порушення карантинних вимог. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

З початку запровадження карантинних заходів поліцейськими Вінниччини складено 1657 протоколів про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч грн штрафу, на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч грн штрафу.

За словами начальника Управління превентивної діяльності Ігоря Волокітенка, 83 протоколи складено на керівників торгових закладів, установ харчування, 14 – на керівників нічних розважальних закладів, 28 – на керівників підприємств, установи, організації, 536 – відносно підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги; 236 – відносно перевізників; 75 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я