Більше місяця минуло з того часу, як рух транспорту та пішоходів на перехресті вулиць Пирогова – Соборна – Хмельницьке шосе (площа Гагаріна) був змінений. Тут встановили світлофори, змінили дорожню розмітку, нанесли нові пішохідні переходи та розмістили дорожні знаки і майже три тижні тестували роботу світлофорів. В Агенції просторового розвитку продовжують моніторити рух на цій площі.
Третього та четвертого листопада досліджували інтенсивність руху транспорту на площі Гагаріна. Дослідження проводили вранці з 8:00 до 9:00, та вечором з 18:00 до 19:00.
«Вранці найбільш інтенсивний рух транспорту у напрямку з вул. Пирогова на вул. Соборна – 677 транспортних одиниць за годину, що становить 54% від максимальної пропускної здатності за цим напрямком. У вечірній час найбільша інтенсивність руху в напрямку з вул. Соборна на вул. Пирогова – 740 транспортних одиниць за годину. Інтенсивність руху по двох смугах руху на виїзд із вул. Соборна становить 1063 транспортних одиниць за годину або 82% від максимальної пропускної здатності» – зазначає на своїй FB сторінці Агенція просторового розвитку.
Відзначимо, що від початку роботи світлофорних об’єктів фахівці КП “СМЕД ОДР” кілька разів корегували їхню циклограму, що дозволило відрегулювати їхню роботу відповідно до фактичного навантаження та оптимізувати перетин перехрестя усіма учасниками дорожнього руху.
На сьогодні основні напрямки не є перевантаженими, отже пропускної здатності перехрестя достатньо для руху у пікові години.
Введення світлофорного регулювання дало змогу підвищити безпеку руху, оскільки тепер транспортні потоки розведені в часі і не перетинаються між собою. Також були організовані регульовані пішохідні переходи, які покращують пішохідні зв’язки із Центральним парком, повідомляє Вінницька міська рада.
Попередня публікаціяУ Вінниці проводитимуть ремонт стиків трамвайних колій на Соборній
Наступна публікаціяЄ лише два дні щоб зібрати кошти на порятунок 16-річної Альони з Вінниччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я