Другого листопада Агенція регіонального розвитку Вінницької області розпочала впровадження тренінгової програми для молоді «Skills lab: власна справа», спрямованої на розвиток молодіжного підприємництва.

Учасниками стали понад 60 вінничан, 80% юнаки та дівчата що навчаються у профтех училищах. Попереду місяць активних робочих вечорів, домашніх завдань, зустрічей із бізнесом та захист власних бізнес-ідей.

До відкриття та вітального слова долучився Тарас Деркач, координатор Career Hub, Центр «Розвиток КСВ», який розповів про кар’єрні можливості для молоді на сайті https://careerhub.in.ua/, а також про новий «Пакт заради молоді 2025», який передбачає менторську підтримку на шляху до працевлаштування.

Надія Карплюк, керуюча партнерка і консультантка у K&K consulting та бізнес-тренерка в напрямку розвитку підприємництва, пошуку фінансування проектів, бізнес-планування, сервіс-дизайну у форматі інтерактиву познайомила учасників із формулою успішного підприємця.

В свою чергу керівниця ТМ «Funny bear» Вікторія Лукашова поділилась із учасниками власним досвідом підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що програма «Skills lab: власна справа» реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області у рамках ініціативи «Український пакт заради молоді 2020» за підтримки Центру «Розвиток КСВ», Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства культури, молоді та спорту України.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Попередня публікаціяМіграційна служба Вінниччини депортувала з України двох громадян Узбекистану
Наступна публікаціяУ Вінниці створили ще одну прийомну сім’ю

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я