На Вінниччині поліцейських навчали європейським стандартам поводження із затриманими особами. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Сьогодні, 4 листопада, у Вінниці відбулася робоча зустріч керівників підрозділів поліції, які здійснюють діяльність, пов’язану з конвоюванням та утриманням осіб в ізоляторах тимчасового тримання з працівниками регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Участь у заході взяли керівники базових ізоляторів тимчасового тримання, роти конвойної служби поліції ГУНП області, керівник відділу регіонального представництва Уповноваженого Олена Ярошенко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю цього ж відомства Наталія Гурковська та старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Національної поліції Петро Ткачук.

Під час зустрічі Олена Ярошенко зупинилася на стратегічних напрямках діяльності інституту Уповноваженого, зокрема реалізації превентивного механізму дотримання прав людини.

Координатор регіонального відомства Наталія Гурковська, у свою чергу, розповіла присутнім про функції Уповноваженого та методи його роботи, пов’язані з діяльністю правоохоронних органів та просвітницькі заходи, в рамках яких відбувається ця робоча зустріч.
Учасники заходу переглянули презентацію про європейські стандарти поводження із затриманими особами, обговорили актуальні питання взаємодії між відомствами, спрямовані на чітке дотримання поліцією законодавства, недопущення фактів катувань, попередження різних негативних явищ і протиправних проявів в діяльності поліції.

Попередня публікаціяУ Вінниці виявили водія без прав та з наркотиками
Наступна публікаціяНа Вінниччині посеред лісу сапери знайшли вибухові предмети

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я