На Вінниччині патрульні перевірили стан доріг області перед зимовим періодом. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції провели осінній комісійний огляд вулично-шляхової мережі області. Обстеження показало, що загальна картина із заміною асфальтного покриття покращується, але проблемні ділянки ще залишаються.

Поліцейські зафіксували чималу кількість вибоїн, деформацій у вигляді ямковості та осідання асфальтного покриття. Власники таких вулично-шляхових мереж отримали від інспекторів відповідні вимоги про усунення недоліків.

Також поліцейські перевірили готовність дорожньо-комунальних організацій до роботи в зимовий період – це наявність піщано-сольової суміші, фракційних матеріалів, снігоочисної техніки та її технічний стан.

Співробітники відділу БДР обстежили дороги державного значення Вінницької області. Видали 31 вимогу про усунення недоліків та склали 14 адміністративних матеріалів за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Попередня публікаціяУ Вінниці проводять ремонт водопостачання на Лялі Ратушної
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукується підозрюваний у вчиненні вбивства жителя Шаргородського району

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я