У Вінниці провели сезонне підрахування велосипедистів. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У середині жовтня Вінницька міська рада спільно з ГО «Вінниця Мобільна» вдруге провели підрахунок велосипедистів у місті. Восени велосипедистів поменшало на 34%. Дослідники це пояснюють пониженням температури. Варто відзначити, що кількість жінок зменшилася з 15% до 10%.

Дослідження проводять, щоб розуміти ключові точки для формування основних маршрутів велосипедистів і бачити наскільки вони завантажені. Підрахунок проводили два дні вранці і ввечері. Рахували велосипедистів за допомогою волонтерів та камер Ситуаційного центру.

«Звичайно порівнювати літній і осінній підрахунки немає сенсу, адже зрозуміло, що погодні умови вносять суттєві зміни в активність велосипедного руху в місті. Тож маємо зменшення загальної кількості велосипедистів на 34%, ну і зменшення жінок з 15% до 10%. Жіноча половина населення полюбляє більш теплі та комфортні умови», – каже головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін.

На перехрест вулиць Магістратська та Хмельницького шосе найбільша щільність трафіку, як і при попередньому підрахунку. Варто відзначити, що у місті зростає й кількість вінничан, які користуються електросамокатами, моноколесами та іншими видами мобільного транспорту.

«Найбільша кількість такого транспорту припадає на будній день – 5,8%. Тоді як у вихідний – лише 1,5%. Користувачі віддають перевагу саме поїздкам у справах, аніж у рекреаційних цілях. Ми плануємо проводити подібне дослідження тричі на рік, щоб адекватно оцінити вплив сезонних факторів на статистику користування велосипедами і яким чином ці показники можна збільшити», – додав Андрій Сорокін.

Попередня публікаціяУ Вінниці стартували мовні курси для гідів
Наступна публікаціяУ Вінниці медики ковідних бригад першими отримали підвищені муніципальні надбавки за жовтень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я