Більшість вінничан не знає депутатів Вінницької обласної ради. Опитування

25 жовтня відбудуться місцеві вибори, вінничани та жителі області будуть обирати депутатів у ради усіх рівнів та голів місцевих громад. Депутати це ті представники суспільства, які мають представляти інтереси своїх виборців в усіх питаннях управління майном громади, вирішувати на що виділяти фінансування та інші важливі питання. Отже, журналісти Vinnytsia Press Point вирішили дізнатись, чи знають вінничани, депутатів Обласної ради та якими справами запам’ятався той чи інший депутат?

За результатами, опитали близько 50 – ти вінничан, у різних районах міста. Здебільшого, люди відмовлялись говорити про політику, а більшість з опитаних не змогли пригадати жодного прізвища депутатів що останні роки представляли їх в Обласній раді.

«Не чіпляйтесь, не хочу говорити про політику. Подивіться он що з цінами коїться», – каже не молода жінка. Проте, зупиняється і продовжує розмову з нами. – «Вони тільки на вибори кругом, а так нікому до нас діла нема. У панів своє життя у нас своє».

Була і не дуже приємна реакція, коли чоловік зупинився і прослухавши питання сказав, прибрати камеру та вилаявся.

Добре запам’ятались дві пані з калясками, які так само вислухали питання, а потім, доповнюючи одна одну пояснили, що не хочуть зніматись на камеру. По за кадром кажуть, що без різниці хто там де депутат.

Проте вінничани пригадали кількох депутатів та згадували міського голову. Більше дивіться у відео.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я