У Вінниці з міського бюджету витратили понад два мільйони гривень на закупівлю засобів захисту на вибори.

Сьогодні відбулась прес-конференція щодо вжитих заходів задля запобігання  розповсюдження коронавірусу під час проведення місцевих виборів.

«З бюджету Вінницької територіальної громади було виділено два мільйони триста одинадцять тисяч на закупівлю засобів дезінфекції та захисту членів виборчої комісії й виборців. Перш за все, це маски, у кількості сто п’ятдесят тисяч штук, захисні щитки для членів комісії – три тисячі штук, захисні рукавички- дев’ять тисяч штук, ручки для заповнення бюлетенів- п’ятдесят дві тисячі штук. Зараз проводиться закупівля, майже завершені тендерні процедури. На день виборів, як виборчі комісії так і виборці, будуть забезпечені усім необхідним», – говорить Олег Парфілов, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій ВМР.

За словами Дмитра Шевчука, голови вінницької міської територіальної виборчої комісії, перед тим як відкрити засідання, з членів комісії буде обрано особу, яка при вході до приміщення  проводитиме температурний скрінінг, перевірятиме наявність маски та запитуватиме про наявність ручки. У разі, якщо маски і ручки не буде, цим забезпечать безпосередньо на виборчій дільниці. Виборцям рекомендується не затримуватись у приміщенні довше, ніж потрібно, щоб проголосувати. Також не бажано приходити з дітьми. Для використаних засобів особистого захисту передбачено спеціально облаштовані місця утилізації. Для хворих буде наявна окрема кабінка та ящик.

Також, журналістам продемонстрували процес проведення виборів, детальніше про це, Ви можете дізнатись, переглянувши відео:

Автор: Євгеній Горохов

Попередня публікаціяУ Вінниці через дві аварії стояли тролейбуси на Чорновола та Пирогова. Фото
Наступна публікаціяШаргородські поліцейські затримали підозрюваного у вчиненні розбійного нападу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я