Прокурори Вінницької обласної прокуратури перевірили вінницьке СІЗО та знайшли порушення.

Під час перевірки вони встановили, що службові особи виправної установи здійснювали неналежний нагляд за поведінкою позбавленого волі “кримінального авторитета”, у лікарняному закладі.

Підтвердилась інформація висвітлена у ЗМІ, що ув’язнений  вільно пересувається територією лікарні та зустрічається із відвідувачами без нагляду.

Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрали у вересні поточного року. Підозрюваного, який позиціонує себе як “кримінальний авторитет” помістили до слідчого ізолятора Вінницької установи виконання покарань. 

У подальшому, суд ухвалив рішення направити його в одну з вінницьких лікарень, на проходження післяопераційної реабілітації. Його мали цілодобово охороняти службові особи установи виконання покарань.

За результатами проведення перевірки, Вінницькою обласною прокуратурою керівнику Державної установи «Вінницька установа виконання покарань № 1» внесено документ прокурорського реагування з метою проведення службового розслідування та вирішення питання про притягнення винних службових осіб до передбаченої законодавством відповідальності, повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Попередня публікаціяУ Вінниці продовжили час роботи маршрутних таксі на Старе місто
Наступна публікаціяУ Вінниці пройде обговорення особистості Степана Бандери

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я