Про це йдеться на партійному сайті вінницької політичної сили.

Уже за декілька тижнів вінничани отримують новий склад Вінницької міської ради. Політичні баталії та партійні суперечки відійдуть у минуле, і на порядку денному постане питання формування міського бюджету на 2021 рік. Слід сказати, що фінансові ресурси у Вінниці є. У 2020 році загальний обсяг видатків склав 4,462 млрд грн, доходи – 3,636 млрд грн, субвенція з державного і обласного бюджету – 825,8 млн грн.

Бюджет великий, але не безмежний. Особливу стурбованість у цьому контексті викликає оплата праці робітників комунальних підприємств, від яких залежить чистота вінницьких вулиць, нормальна робота каналізації, безперебійне електропостачання.

На нашу думку, зарплата цих людей має бути не меншою за 2 мінімальні – тобто 10 000 тисяч на руки як прибиральникам, так і слюсарям.

За рахунок чого економити? Давайте подивимося на наступні цифри: апарат міської ради та її виконавчих органів – 806 штатних одиниць. На їх утримання у 2020 році заплановані витрати у сумі 294 701 005,0 гривень, в тому числі фонд оплати праці 200 943 719,0 гривень.

300 мільйонів на чиновників – це багато чи мало?

У кожного буде своя відповідь. У виборців – своя, у чиновників – своя.

Але питання не у цьому. А в тому, що модернізація адміністрування дає можливість кардинально зекономити гроші платників податків.

Вважаємо, що впродовж наступних декількох років, у рамках переходу до цифрового урядування, їхню кількість можна оптимізувати мінімум у 10 разів. Відповідно, близько сотні управлінців цілком можуть впоратися з роботою. Але займатися вони мають винятково комунальним господарством.

Так, чиновникам ця ідея, вочевидь, не сподобається.

А вам?

Довідково: Олександр Бахур: екс-президент Заклад «НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей 7 ВМР», юрист юридичної фірми Roman Group, викладач кафедри цивільного права і процесу Юридичний Факультет Донецького Національного Університету, кандидат в депутати Вінницької міської ради.

Нагадуємо. Порядковий номер “ПАРТІЇ ВІННИЧАН” у виборчому бюлетені до Вінницької міської ради ✅ №13 

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліцейські почали використовувати під час роботи мобільні банківські термінали
Наступна публікаціяПоліцейські розшукали викрадача мопеду у Томашпільському районі

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я