У Вінниці за останню добу у 73 вінничан виявлено коронавірус. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З початку пандемії у Вінниці зафіксовано 3624 випадків захворювання на COVID-19. Лише за останню добу у місті виявлено коронавірус у 73 вінничан. На стаціонарне лікування протягом доби 6 жовтня, лише у МКЛ №1 поступило 69 пацієнтів. Наразі на стаціонарному лікуванні у закладах перебуває 260 вінничан. На амбулаторному лікуванні – 997 вінничан. З кожним днем ситуація із поширенням захворювання загострюється.

Лікарі вкотре звертаються до вінничан дотримуватись протиепідемічних правил, особливо важливо триматись на дистанції один від одного не меншою 1,5 метри, носити маски у громадських місцях, дезінфікувати та мити руки. Такі елементарні правила можуть вберегти від зараження.

«Сьогодні У Вінниці продовжує зростати кількість хворих на COVID-19. І чим більше інфікованих, тим вище навантаження на стаціонарні відділення. Значна кількість пацієнтів потребує кисневої підтримки. Наразі у місті є 260 ліжок, де лікують хворих. На початок пандеміїі ми мали 45. Проводяться роботи по підведенню кисню до ще одного відділення у міській лікарні №1, яке розраховане на 32 пацієнти. Тому ми закликаємо вінничан більш пильно ставитись до свого здоров’я та дотримуватись усіх правил, які діють в період пандемії», – зазначила заступник директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я