У Вінниці за останню добу у 73 вінничан виявлено коронавірус. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

З початку пандемії у Вінниці зафіксовано 3624 випадків захворювання на COVID-19. Лише за останню добу у місті виявлено коронавірус у 73 вінничан. На стаціонарне лікування протягом доби 6 жовтня, лише у МКЛ №1 поступило 69 пацієнтів. Наразі на стаціонарному лікуванні у закладах перебуває 260 вінничан. На амбулаторному лікуванні – 997 вінничан. З кожним днем ситуація із поширенням захворювання загострюється.

Лікарі вкотре звертаються до вінничан дотримуватись протиепідемічних правил, особливо важливо триматись на дистанції один від одного не меншою 1,5 метри, носити маски у громадських місцях, дезінфікувати та мити руки. Такі елементарні правила можуть вберегти від зараження.

«Сьогодні У Вінниці продовжує зростати кількість хворих на COVID-19. І чим більше інфікованих, тим вище навантаження на стаціонарні відділення. Значна кількість пацієнтів потребує кисневої підтримки. Наразі у місті є 260 ліжок, де лікують хворих. На початок пандеміїі ми мали 45. Проводяться роботи по підведенню кисню до ще одного відділення у міській лікарні №1, яке розраховане на 32 пацієнти. Тому ми закликаємо вінничан більш пильно ставитись до свого здоров’я та дотримуватись усіх правил, які діють в період пандемії», – зазначила заступник директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Попередня публікаціяУ Вінниці облаштували нове приміщення молочної кухні на Хмельницькому шосе. Фото
Наступна публікаціяДо Вінницької обласної ради можуть пройти вісім партій, – політолог

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я