У Вінниці цьогоріч історичний фестиваль “Вінниця – столиця УНР” 2020 будуть проводити онлайн. Про це повідомляє Центр Історії Вінниці.

Друзі, вже гарною традицією стали поїздки «На Покрову до Вінниці!», адже саме у ці святкові дні відбувається щорічний фестиваль «Вінниця – Столиця УНР», який у 2020-му вимушено трансформується в online-формат.

Запрошуємо усіх прийняти участь у Історичному online-фестивалі “Вінниця – столиця УНР”. Ми приготували для вас низку заходів, об’єднаних темою української мрії про Свободу 🇺🇦 Фестиваль триватиме з 14 жовтня по 1 листопада. Щопонеділка – анонси тижневих подій. Обіцяємо декілька книжкових новинок, захоплюючих бесід та відкриттів.

Також з прикрістю повідомляємо, що цьогоріч військово-історична реконструкція не відбудеться через існуючі карантинні обмеження. Ми планували ряд вуличних заходів звичного формату, однак гіркий досвід декількох скасованих фестивалів цього сезону переконав нас відкласти цей задум.

Ми щиро вдячні реконструкторам з усіх куточків України, які ці 4 роки незмінно приїздили до нашої тимчасової столиці та створювали виняткову атмосферу Визвольних змагань на вулицях нашого міста. Впевнені, коли мине прихована загроза, ми зустрінемося у Вінниці знову!

Попередня публікаціяУ Вінниці пропонують привести до ладу пляж «Хімік» та вулицю Рєпіна. Петиція
Наступна публікаціяУ Вінниці вранці автобус на 600-річчя збив світлофор

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я