У Вінниці продовжує зростати рівень захворюваності на COVID-19. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Найближчим часом хворих з коронавірусом розпочне приймати ще одне відділення МКЛ№1 на 32 ліжка. 25 місць планується створити у МКЛ№3. Станом на сьогодні у місті хворіє вже 1094 пацієнти.

«Ми продовжуємо рухатися по нашому плану в рамках антикризової програми «Вінничани важливі». І уже на цьому тижні, у зв’язку із збільшенням захворюваності на COVID-19, ми розгортаємо додаткові 32 ліжка на базі МКЛ№1, яка були визначена базовою для прийняття саме таких хворих. А також днями додатково буде розгорнуто 25 ліжок в МКЛ№3. Хочу ще раз наголосити і звернути увагу вінничан, коронавірус нікуди не зник. Закликаю усіх дотримуватися протиепідеміологічних заходів – носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції», – сказав директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Директор Вінницької МКЛ №1 Костянтин Ліваковський зазначає, що наразі щодня збільшується кількість хворих які потребують стаціонарного лікування. Лікуються пацієнти не тільки з міста, а й з районів області.

«На сьогоднішній день у нашому закладі перебуває значний відсоток хворих із сіл та районів Вінниччини. У зв’язку із збільшенням хворих ми на четвертому поверсі неврологічного відділення розгортаємо додатково 32 ліжка. Наразі працюємо над тим, щоб провести до них кисень. А також займаємося організацією змін персоналу», – зазначив директор Вінницької МКЛ №1 Костянтин Ліваковський.

Попередня публікаціяУ Вінниці в аеропорту попрощалися із загиблими курсантами Харківського університету Повітряних сил ЗСУ. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці ВНТУ святкує своє 60-річчя. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я