Про це йдеться на офіційній сторінці вінницької партії в соціальній мережі.

“Вчора голова “Партії Вінничан” Микола Філонов провів розмову з представниками Місії Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO.
Домовились про постійну комунікацію з міжнародними спостерігачами”, – йдеться в дописі партії.

Довідково: ENEMO (Європейська мережа організацій з моніторингу виборів) – це група з 19 громадських організацій із сімнадцяти країн колишнього Радянського Союзу та Центральної та Східної Європи.

Ці позапартійні організації є провідними вітчизняними групами з моніторингу виборів у своїх країнах. Загалом організації-члени ENEMO спостерігали за понад 110 національними виборами та підготували більше ста тисяч спостерігачів за виборами.

ENEMO прагне підтримати інтерес міжнародного співтовариства та підтримку демократії в посткомуністичних країнах регіону ОБСЄ, оцінити виборчі умови та політичне середовище та запропонувати точні та неупереджені звіти про спостереження.

Міжнародні місії спостереження ENEMO оцінюють виборчий процес, використовуючи міжнародні стандарти демократичних та чесних виборів та контрольні показники у законодавстві та конституції оціненої країни.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я