У Вінниці спільно з Фондом ООН реалізовуватимуть проєкт «Щастя в чотири руки». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вінниця стала одним із трьох міст України, де реалізовуватиметься проєкту «Щастя в чотири руки». Це соціальний проєкт, мета якого привернути увагу до проблеми нерівномірного розподілу обов’язків у родині. Також його реалізовуватимуть у Києві та Одесі. Сьогодні заступниця міського голови Галина Якубович зустрілася із представниками Фонду ООН у галузі народонаселення. Обговорювали умови реалізації Програми.

З липня цього року Фонд ООН у галузі народонаселення розпочав впровадження Програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно з структурою ООН Жінки.
Програма спрямована на зміцнення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків шляхом зміни стереотипних уявлень про роль кожного з подружжя в сім’ї та суспільстві, а також зусиль по викоріненню гендерно зумовленого насильства. Програма має реалізовуватися до 28 лютого 2023 року.

Зважаючи на успішну співпрацю Вінницької міської ради з Фондом ООН у галузі народонасення, а також здобутки Вінницької місцевої влади у сфері рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків, Вінниця розглядається в якості муніципалітету для впровадження Програми.
«Хочу подякувати від імені міського голови Сергія Моргунова та усіх моїх колег, що ви обрали саме Вінницю для реалізації цього проєкту. Наше місто завжди готове до реалізації нових проєктів, ми готові навчатися та реалізовувати важливі проєкти для міста та вінничан. Хочу відзначити, що це важлива і необхідна робота», – сказала заступниця міського голови Галина Якубович.

Попередня публікаціяІндію у світлинах можна подивитись у Вінницькому художньому музеї
Наступна публікаціяНа Вінниччині на полі знайшли артилерійський снаряд

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я