Вінницька волонтерка, Олена Бессараба може очолити комісію обласної ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю, таке повідомлення оприлюднили на партійній сторінці у фейсбук.

Раніше у “Партії Вінничан” заявили що готові представити своїх кандидатів на посади голів обласних комісій. І зрештою обіцянку виконали представивши всіх кандидатів.

Що відомо про кандидатку на посаду голови комісії
Олена Юріївна Бессараба має вищу медичну та психологічну освіту. Член ГО «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів». Керівник всеукраїнського благодійного фонду «За Своїх». Керівник програми «Психосоціальна реабілітація та адаптація військовослужбовців, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС». Голова комітету з медичної реабілітації учасників АТО/ООС Координаційної ради ветеранів при голові Вінницької ОДА.

Шлях до програми реабілітації ветеранів АТО/ООС для Олени Бессараби пройшов через власний життєвий досвід.

“В 2014-2015 рр. чоловік Олени Бессараби Андрій Грачов, лікар за освітою, пішов захищати Україну в складі батальйону «Донбас». Олена їздила до чоловіка і возила допомогу воїнам, що тримали оборону Донецького аеропорту.

З часом, проблеми з психологічною реабілітацією військових, які пройшли горнило пекельних боїв, втратили побратимів, лише поглиблювались. Як дружина військового, як лікар з вищою медичною та психологічною освітою Олена Бессараба не могла лишатись осторонь психологічних проблем воїнів АТО.

Жінка почала складну справу створення програм психосоціальної адаптації українських воїнів, вдів загиблих вояків, дітей що втратили батьків”, – йдеться в публікації “Партії Вінничан”.

Немає опису.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я