У Вінниці відповіли на петицію щодо платного проїзду пенсіонерам в годину «пік». Нагадаємо, що з даною петицією до міської ради звертався вінничанин Руслан Довбенко. На дану петицію надали відповідь:

“За результатами опрацювання інформуємо, що відповідно до пунктів 1, 6 частини першої статті 92 Конституції України виключно законами України визначаються права і свободи людини і громадянина, гарантії цих прав і свобод; основи соціального захисту населення.

Пільги надаються на підставі посвідчення, що підтверджує відповідний статус громадян та дає право користуватися пільгами відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 року № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» та від 16.08.1994 року № 555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354», які є чинними на сьогоднішній день, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю мають право на безплатний проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) та приміських маршрутах на підставі посвідчення, яке підтверджує відповідний статус та в якому зазначено групу інвалідності.

Таким чином, враховуючи вищезазначені нормативні документи для обмеження часу безкоштовного проїзду у громадському транспорті пільговим категоріям громадян у Вінницькій міській об’єднаній територіальні громаді немає підстав. ” – йдеться у відповіді на петицію.

 

Попередня публікаціяПоліцейські Вінниччини отримали обладнання для професійної підготовки від Консультативної місії Європейського союзу
Наступна публікаціяМер міста привітав бібліотекарів з професійним святом

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я