У Вінниці Володимир Зеленський оглянув спорткомплекс «Здоров’я» після реконструкції. Нагадаємо, що даний заклад знаходиться на вулиці Якова Шепеля, 23. У ньому оновили спортзал, зали для ігрових видів спорту, санвузли та душові. У закладі також передбачений ліфт для людей з обмеженими можливостями. Обладнали спортивну залу з трибунами, яка вміщуватиме більше сотні глядачів.

Загальна вартість реконструкції – 40 210 500 гривень. Даний спорткомплекс входить до презентованої національної програми «Велике будівництво» у рамках якого до міста прибув Президент України Володимир Зеленський, який оглянув стенди з об’єктами, яким також проводять ремонти у Вінницькій області та поспілкувався із журналістами.

Основне питання було чому для Вінниці було відмінене Урядом Гончарука фінансування на реконструкцію аеропорту Вінниці.

Володимир Зеленський журналістам відповів, що йому невідомо, які кошти були відкликані Урядом. І чи були вони направлені на будівництво аеропорту в Мукачево. Президент запевнив, що будівництво аеропорту у Вінниці відбудеться за його каденції, як і будівництво інших аеропортів. Також Президент зазначив, що на дані роботи у цьому році не проводили через брак коштів.

Президент Володимир Зеленський у вінницькому спорткомплексі «Здоров‘я»

Опубліковано Vinnytsia Press Point Вівторок, 29 вересня 2020 р.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я