У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Захід пройшов 24 вересня та мав назву «Інноваційна система Поділля. Перезавантаження». Зустріч мала на меті об’єднати інноваторів, бізнес-спільноту та владу і стати комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу.

Форум мав на меті популяризацію інноваційної діяльності, консолідацію інтелектуального потенціалу України у відповідності до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука».

Не менш важливим напрямком є підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

Організаторами форуму були Вінницька міська рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».
На заході виступали ректор Донецького національного університету ім. Василя Стуса Роман Гринюк, заступник голови Вінницької ОДА Сергій Здітовецький, президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, а також директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Під час першої частини форуму обговорювали тему «Інфраструктура інновацій». Виступав доктор наук, професор Інституту економіки промисловості НАН України В’ячеслав Ляшенко. Також увага була зосереджена на доповідях українських та польських науковців.

Під час другої частини форуму – «Практика інновацій», обговорювали практичні підходи застосування інновацій в Україні та закордоном. У цій частині відбудулись виступи професорсько-викладацького складу провідних вищих навчальних закладів України: Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету; виступи представників провідних підприємств України та Польщі, а також громадських об’єднань підприємців.

У зв’язку з карантинними заходами, форум проводився в комбінованому форматі (офлайн та онлайн для закордонних спікерів).

Попередня публікаціяУ Вінниці за місяць 1523 вінничанина отримали талони попереднього запису на оформлення субсидії в опалювальний період
Наступна публікаціяУ Вінниці по вулиці Медовій будують спортивний майданчик

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я