У Вінниці пройшли змагання Спеціальної олімпіади України

У Вінниці 26 вересня пройшли 20 ювілейні ігри Спеціальної олімпіади України. Вісім футбольних команд з чотирьох областей розіграли кубки олімпіади. Захід провели на стадіоні в центральному парку Вінниці.

Організували спортивний турнір Родина Кольпінга Вінниця та Центр соціалізації дітей з аутизмом та ін. розладами “Розвиток”, ГО “УСІ”.
“Цьогоріч ми змушені були брати для участі набагато меншу кількість команд, щоб не перевищити встановлені вимоги. Всього участь взяли 8 команд, зокрема три футбольні команди були з інших областей, а саме Донецька область, Черкаська та команда з Луцька. Інші команди з Вінниччини. Неймовірні команди спортсменів та їх тренерів як завжди вражають!!! Дякую Вам за Вашу працю, гру та завзяття”, – коментують організатори.
На цей раз гра проходила в два дивізіони, у першому перемогу здобула Стрижавська команда, а у другому дивізіоні переможцями вийшла команда з Черкащини.

“Спеціальна олімпіада України в межах європейського тижня футболу, це загальноєвропейський захід. Він проводиться одночасно практично в усіх країнах Європи за підтримкою УЄФА і це дуже багато заходів. Сьогодні у Вінниці ми проводимо фактично фінальні змагання”, – каже виконавчий директор Спеціальної олімпіади України Андрій Підварко. 

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

Немає опису.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я