У Вінниці продовжується будівництво нового дитячого садочка на Зерова. До зимового періоду планують встановити вікна. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні, 25 вересня, депутати міської ради схвалює рішення про виділення 800 тис. грн на встановлення вікон у ДНЗ №16. Міський голова Сергій Моргунов, наголосив, що це важливе рішення, адже протягом зими приміщення має бути з вікнами.

Роботи у ДНЗ №16, що по вул. Зерова, 12 розпочалися минулого року. Будівельники знесли старе аварійне приміщення, і на його місці будують новий корпус. Дитячий садочок «Бджілка» розміщується у двох корпусах. Один із них 1936 року забудови і був в аварійному стані. Наразі на його місці зводять новий триповерховий корпус.

Вже побудовано «коробку» та покрівлю з водостічною системою, провели низку інших робіт. Наразі приступили до влаштування сходів, ґанків, та входів у підвал. Роботи виконуються повністю за кошти бюджету громади. Щоб будівля добре перезимувала, потрібно встановити вікна та вхідні двері.

«Ми направляємо 800 тисяч гривень на встановлення вікон у корпусі дитячого садочку №16 по вул. Миколи Зерова,12. Ми маємо його законсервувати на зимовий період. Також ми виділяємо один мільйон гривень на продовження реконструкції школи №2», – відзначив міський голова Сергій Моргунов.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці депутати виділили 8 мільйонів на облаштування системи опалення у спорткомплексі СКА
Наступна публікаціяУ Вінниці в День міста народилось дев’ять дітей: сьогодні їхнім батькам подарували коляски. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я