У Вінниці на підприємстві «Електричні системи» планують збільшити кількість робочих місць. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

На підприємстві виготовляють електроджгути для автомобілів марки «Merсedes». Мер спілкувався з колективом заводу, говорили про роботу в умовах карантину, вплив епідемії на економічні зв’язки щодо логістики, поставок комплектуючих, замовлень, плани подальшого розвитку виробництва.

Сергій Моргунов ознайомився з роботою підприємства, його матеріально-технічною базою, з виробництвом та процесом тестування електрокабельної продукції.

Як розповів в.о. директора Володимир Герило, зараз на підприємстві працює 1787 працівників. Оскільки запускається новий проєкт, очікується збільшення працівників приблизно до 1850 людей. Міський голова сьогодні поспілкувався з працівниками.

«Сьогодні я подивився на роботу підприємства і вражений тим, що ви не стоїте на місці а розвиваєтесь. Адже на початку лише одна третина цього приміщення була зайнята безпосередньо виробництвом. Тому ви молодці, тут великий внесок і керівництва компанії, і працівників, адже ви виробляєте продукцію, до тих автомобілів, які відомі у всьому світі. Мені було сьогодні дуже приємно побачити, що на етикетці написано «Вінниця», – каже Сергій Моргунов.

Також міський голова привітав людей з Днем машинобудівника.

Попередня публікаціяУ вінницькій партії вважають, що навіть успішну владу потрібно періодично оновлювати
Наступна публікаціяУ Вінниці у тестовому режимі будуть курсувати тролейбуси з автономним ходом по маршруту №10 до Індустріального парку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я