У Вінниці облаштовують парк Інтеграл поблизу колишнього лампового заводу. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У Вінниці продовжують реалізовувати проекти, які стали переможцями конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2017 році. Один із них – на Тяжилові, де уже по вул. Чехова ведуться роботи по облаштуванню зони відпочинку в парку Інтеграл. Наразі там будують доріжки, встановили вісім лавочок та розпочали монтувати майданчик з турніками для занять воркаутом.

Проект «Благоустрій парку Інтеграл (мікрорайон Тяжилів) в м. Вінниці»  був підтриманий вінничанами у 2017 році. Однак двічі його реалізацію переносили, оскільки саме в тому районі мали будувати багатофункціональний Палац спорту. Однак в ході розробки проектно-кошторисної документації  вартість будівництва цього масштабного спортивного комплексу  сягнула 396 млн грн. Через  таку високу вартість було прийнято рішення відтермінувати реалізацію цього об’єкта.
Днями в парку Інтеграл розпочалися активні роботи. Тут встановили вісім лавочок, облаштовують тротуарні доріжки та розпочали облаштовувати воркаут-майданчик. Згодом будуть встановлювати смітники, вуличні меблі та освітлення.
«На початку цього року було проведено ряд нарад, під час яких було прийнято рішення щодо проведення в цьому році робіт з капітального ремонту зони благоустрою по вул. Чехова», – зазначила начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.
Попередня публікаціяВінничанин збирає підписи за відновлення денних електропоїздів
Наступна публікаціяУ Вінниці в багатоповерхівках триває ремонт інженерних мереж

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я