У Вінниці поліцейські розшукали 14-річного хлопчика. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.

Вранці 19 вересня  неповнолітнього, який зник після занять у вінницькому ліцеї, знайшли в районі Вінницького водоканалу.

Його рідні звернулися по допомогу до поліції близько 2 години ночі . Сім’я хлопчика проживає у Вінницькому районі. Батьки пояснили, що виник конфлікт  з сином через його надмірне користування телефоном, після чого він не повернувся з навчання додому.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, на пошуки дитини задіяли  усі оперативні та розшукові можливості, орієнтували усі піші та мобільні екіпажі  поліцейських підрозділів області. Пошукові роботи проводилися всю ніч.
Неповнолітнього поліцейські знайшли сьогодні вранці . Хлопчик пояснив , що всю ніч гуляв вулицями, бо не хотів повертатися додому.

За словами Людмили Кузнєцової,  хлопчик  добре вчиться, характеризується позитивно, виховується в благополучній родині. Тож  ювенальні поліцейські наразі вивчають ситуацію , що склалася в сім’ї,  спілкуються з підлітком, аби налагодити його  стосунки з рідними та попередити в подальшому таку поведінку.

В цьому році поліцейські розшукали 313 зниклих дітей.

Попередня публікаціяНа Вінниччині жінка вбила свою новонароджену дитину
Наступна публікаціяНа Вінниччині підприємство через підставні фірми ухилилось від сплати податків на майже сім мільйонів гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я