В неділю, 20 вересня, вшосте стартував вело-марафон «Закрутка по-Вінницькі». На старт вийшли 65 команд зі всієї України – з Києва, Львова, Одеси, Херсона, Миколаєва. Вінниччину представляють десять спортсменів у складі двох команд, повідомляє Вінницька ОДА.

Як зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський, кожна із команд намагатиметься продемонструвати найкращий результат, адже змагання входять до рейтингу Українського Аматорського Туру. За його словами, пандемія COVID-19 та карантинні обмеження з вимогою дотримання соціальної дистанції змінили традиційний формат проведення марафону – замість вже звичного групового заїзду на 100 кілометрів марафон відбудеться в форматі командної гонки на 58 км. У зв’язку з цим, організатори велогонки змушені були змінити маршрут і вже традиційні місця старту і фінішу.

За сприяння та підтримки Вінницької обласної державної адміністрації і Вінницької міської ради старт та фініш марафону приймає аеропорт «Вінниця». Учасники  у трьох категоріях (шосе, мтб і open) здолають 58 км маршруту, що проходитиме через села Сокиринці, Хижинці, Парпурівці, Майдан Чапельській та Вінницькі Хутори. Під час проведення змагань по маршруту працівники поліції здійснюватимуть часткове перекриття руху на момент проходження команд учасниць.

Варто зазначити, що марафон відбувається із дотриманням всіх карантинних умов: до складу команд входить максимум  5 осіб, кожна команда стартувала окремо, а старти різних категорій розведені в часі.

 

Попередня публікація“Партія Вінничан” представить свого кандидата на посаду керівника області
Наступна публікаціяУ Вінниці пожежний автомобіль зіштовхнувся з легковиком: рух тролейбусів припинений та утворився затор. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я