У Вінниці розроблятимуть стандарт гостинності. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

29 вересня – 1 жовтня відбудеться воркшоп з розробки Вінницького стандарту гостинності. До участі запрошуються власники (-ці) та топ-менеджери (-ки) закладів розміщення та харчування.
Організатори запрошують представників/представниць сфери HoReCa, які бажають долучитися до розробки стандартів обслуговування у Вінниці і визначити особливості вінницької гостинності. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/nfOm6oJ

Реєстрація триває до 25 вересня включно. Кількість місць обмежена. Учасники та учасниці будуть відібрані за рівнем мотивації.

Триденний практичний семінар відбудеться в селі Буша Ямпільського району Вінницької області. Організатори забезпечують трансфером, проживанням та харчуванням.

Роботу координуватиме експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

Під час триденної практичної сесії учасники та учасниці за кураторства тренерки розглянуть сучасні тенденції у сфері гостинності та сервісу; ознайомляться з прикладами міжнародних стандартів закладів сфери гостинності; визначать культурний, ментальний, історичний контекст вінницької гостинності; сформують візію, місію та цінності тих, хто дотримується стандарту; обговорять елементи сервісу й надання послуг відповідно до стандарту.

Захід пройде в рамках проекту “Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці”, який реалізує ГО “Спілка підприємців “СТІНА” за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проект ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проект має на меті посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Попередня публікаціяНа Вінниччині внаслідок перекидання автомобіля загинув водій
Наступна публікаціяВінницькі юнаки привезли дві «бронзові» медалі з чемпіонату України з боротьби самбо

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я