Станом на 15 вересня населення сплатило лише 27,7 % від нарахувань за серпень. Загалом населення боргує понад 113 мільйон гривень, враховуючи несплачені нарахування за серпень місяць, повідомляють у КП “Вінницяміськтеплоенерго”.

На підприємстві закликають, вінничан перевірити свої рахунки і якщо є несплачені поточні нарахування або ж існує накопичений борг за попередні періоди, обов’язково погасити його.

У разі якщо борг великий і погасити одразу складно, підприємство йде назустріч і пропонує реструктурувати борг, сплативши його частинами. Головна умова при реструктуризації – одразу сплатити 50% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Крім того, необхідно сплачувати поточні нарахування.

Для укладання договору з реструктуризації потрібно звернутися в службу збуту    КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  за адресою  вул. 600-річчя, 13, з відповідною заявою, до якої обов’язково потрібно додати копію паспорту, копію ідентифікаційного коду, копію правовстановлюючих документів на квартиру (свідоцтво про право власності або договір оренди), довідку про склад сім`ї.

Нагадуємо, що під час карантину теплопостачальне підприємство працює за попереднім записом за телефонами (0432)46-04-45 або 55-16-51.

Попередня публікаціяПрокуратура розслідує незаконну вирубку зелених насаджень під Вінницею
Наступна публікаціяБюджет Вінниччини отримав з ліцензування більше 20 мільйонів гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я