Під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Вінницька міська клінічна лікарня № 3» за період з 01.01.2017 по 31.01.2020 фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області виявили фінансових порушень,  що призвели до втрат, на суму понад 3,2 млн грн.

Аудитори з’ясували, що фінансових втрат у розмірі майже 2,1 млн грн Лікарня зазнала через надання послуг з лікування громадян Вінницької області та інших регіонів за рахунок коштів, отриманих на лікування населення міста Вінниці, без подальшого відшкодування витрат за медичне обслуговування з відповідних бюджетів цих громад.

Окрім того, встановлено, що до зайвого використання фінансових ресурсів на суму понад 700 тис. грн призвело завищення підрядною організацією обсягів виконаних будівельних робіт.

Виявлено й випадки безпідставного спрямування Лікарнею бюджетних коштів на суму 245 тис. грн на виплату заробітної плати лікарям-інтернам за фактично невідпрацьований час, позаяк ті проходили інтернатуру в інших закладах охорони здоров’я.

Ще 140 тис. грн незаконно витрачено на оплату праці та відрахувань єдиного соціального внеску 11 працівникам Лікарні через встановлення, нарахування та виплату останнім доплат, на які вони не мали права.

До Лікарні застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За результатами ревізії головному лікарю Лікарні надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі, двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради.

Матеріали передано на розгляд Вінницькому відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області.

Повідомляємо, що зателефонувавши на «телефон довіри», який функціонує щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09:00 до 18:00, а в п’ятницю з 09:00 до 16:45, кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ та організацій бюджетних коштів. («Телефони довіри»: (044) 484-69-45 – апарат Північного офісу Держаудитслужби, (0432) 66-28-96 – Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області).

Крім того, в Управлінні за номером (0432) 66-14-56 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області службовим становищем, повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині громадянин Ізраїлю намагався дати “хабар” прикордонникам за безперешкодний перетин кордону України паломниками
Наступна публікаціяНа об’їзному шосе Вінниці загинув пішохід

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я