Кінолог Михайло Тимофійшин, разом з чотирилапим напарником Деном виборов друге місце у Всеукраїнському чемпіонаті з багатоборства поліцейських кінологів.

Змагання проходили на Житомирщині протягом чотирьох днів. 10 вересня відбулася церемонія нагородження переможців.

Упродовж змагань поліцейські разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників.

За результатами усіх етапів у загальному заліку друге місце посів поліцейський кінолог Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Михайло Тимофійшен разом зі службовим псом Деном.

Також старший лейтенант поліції виборов призові місця в індивідуальному заліку: у номінаціях «Вибірка речі» та «Пошук стріляних гільз вінницький поліцейський разом з чотирилапим напарником показав найкращий результат, а у номінації «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак» посів 2 місце.

Михайло Тимофійшен 15 років працює кінологом Вінницького кінологічного центру Службовий пес Ден – його вірний і професійний напарник, з яким вони виконували службові завдання в зоні проведення ООС на Сході країни. Михайло виховав його з маленького песика і навчив усім азам поліцейської професії, повідомляє поліція Вінницької області. 

Світлина від Поліція Вінницької області.

Світлина від Поліція Вінницької області.

Світлина від Поліція Вінницької області.

Світлина від Поліція Вінницької області.

 

Попередня публікаціяЗ 14 вересня Вінниця у «помаранчевій» зоні епідеміологічної небезпеки
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція розшукує підозрюваного у замаху на вбивство двох пенсіонерок

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я